Hakkımızda

"Bakış markası ile öncelikli amacımız kaliteli ürünleri kaliteli hizmet anlayışı ile herkes için erişilebillir olmasını sağlamaktır. "

Kaliteli hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz, üretiyoruz. 
Türkiye ve Ortadoğu’nun en büyük, Avrupa’nın ikinci büyük kapı üretim tesisleri ile sektördeki ilklerin DAİMA ÖNCÜ’sü olmaya devam ediyoruz. 50.000 m2’lik kapalı üretim tesisimizde, ülkemiz ve bölgemiz ekonomisi için DAİMA ÇALIŞIYORUZ! Kapı, Kapak ve Panel çatısı altında geçmişten günümüze ve geleceğe atacağımız adımlar "BİRLİKTE DAİMA GÜÇLÜ! BAKIŞ SÖZÜ" mottosu ile yepyeni bir dönemi başlatmanın heyecanını yaşıyoruz.2004 yılında Membran kapak üretimine başlayan BAKIŞ markası 2020 yılında DÜNYADA İLK ve TEK 210cm x 280cm ebatındaki AKRİLİK PANEL, 2021 yılda da 210x280 cm ebatlarında PET HIGHGLOSS Yüzey ve  Panel üretimini yaparak tüm sektörü domine edecek büyük bir inovasyona imza atmıştır.

Büyük yatırımlar ve yıllarca süren AR-GE çalışmalarımızın gururunu hepimize ithaf ediyoruz.Türkiye ve Dünyadaki yaygın bayi ağı ile bizi yuvalarına alıp BAKIŞ ürünlerini tercih eden milyonlarca aileye, dur durak bilmeden çalışan değerli bayilerimize ve el emeği ile bizleri onurlandıran tüm mobilya üreticilerine teşekkür ediyoruz.
 

BİRLİKTE DAİMA GÜÇLÜ ve DAİMA İLERİYE!
Bakış markası ile öncelikli amacımız kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet sunmaktır.


Kilometre Taşlarımız;

2004 yılında Membrane Kapak üretimine başladık,

2008 yılında 1.000.000 m² Kapak Üretimi Tesisi Yatırımı

2009 yılında Acrylic Kapak ve Panel üretimine başladık,

2014 yılında 40.000 m²’lik panel ve kapı üretimi tesisi,

2015 yılında Melamin ve Emprenye hattı üretime başladı,

2015 yılda 720.000 adet kapı üretimi ile Türkiye’nin En büyük Tesisi

2019 Acrylic Yüzey hattı üretime başladı,

2020 Dünyada İlk ve Tek 210x280 cm PREMIUM Acrylic Panel Üretimi

2021 Türkiye’nin en büyük PVC yüzeyli kapı üretimine başladık

2021 Dünyada ilk ve tek 210x280 cm PET yüzey Highgloss Panel Üretimi

 

Misyon

Şirketimiz, müşterilerimize en kaliteli ürünleri ve hizmetleri sunarak onların hayatlarını güzelleştirmeyi taahhüt etmektedir. Sürdürülebilirlik, dürüstlük, şeffaflık ve müşteri memnuniyeti, işimizin temel değerlerini oluşturmaktadır. Bu değerler ışığında inovasyon ve kaliteye verdiğimiz önemle, müşterilerimizin beklentilerini aşmak, sosyal sorumluluklarımızın bilincinde, topluma ve çevreye saygılı bir şekilde hareket etmek için her geçen gün daha fazla çalışmaktayız.

 

Vizyon

En yenilikçi ürünleri ve çözümleri sunarak dünya çapında tanınan lider bir kapı markası olarak kalite standartlarını belirlemeyi hedefliyoruz. Sürdürülebilirlik ilkesini benimseyerek, toplumlara ve çevreye değer katan bir şirket olarak bilinmek istiyoruz. Çalışanlarımızın gelişimine önem vererek adil, çeşitli ve destekleyici bir iş ortamı yaratmayı amaçlıyoruz.

Tüm kurumsal logolarımızın yüksek çözünürlüklü vektörel formatları için tıklayınız.