Hakkımızda

/

2004 Yılında hazır kapak üretimi ile faaliyete geçen firmamız ile yenilikçi ruhumuz, dinamik genç kadromuz, sürekli gelişim mottomuz ile kısa süre içerisinde ürün yelpazemizi genişleterek sektörün lokomatif firmaları içerisinde ki yerimizi aldık.

 

Kaliteli üretimimiz, kurumsal yapımız ve ticari etik değerlerimiz ile adı kalite ve güven kelimeleriyle eşdeğer konumlanan BAKIŞ markasını oluşturarak tüm Türkiye’ de ve 26 ülkede faaliyet göstermekteyiz.  Sunduğumuz geniş ürün yelpazesi ile Panel sektöründe Acrylic Panel, Ultra Gloss Panel, Bakış Gloss Panel (UV lak) , Bakış Gloss 210 Panel (UV lak) ve Ultralux Panel ürünlerini aynı anda sunabilen tek firmayız. Kapı sektöründe firmamıza özel renk ve dokulara sahip Natural Touch serisi kapılarımız, PVC kapılarımız ve projelere özel sunduğumuz Lake kapılarımızın yanı sıra yangın dayanımlı kapılarımız olan Bakış Fire Door serisi ile çok zengin ürün seçeneği sunmaktayız.

 

Faaliyetlerimize başlangıç noktamız olan, hazır kapak sektöründe mevcut Membrane ve Acrylic kapak üretimimize Bakış Gloss kapak üretimini de ekledik.

Şirketlerimiz
Copyright@2017 Bakış Group